Produkty SynergySztandarowy zestaw suplementów V3 to odpowiedź na ludzkie problemy doby XXI wieku. Zanieczyszczenia, niewystarczające  spożycie błonnika, konserwowana chemicznie żywność, brak ruchu oraz stresujący styl życia prowadzą do zakłócenia wewnętrznej równowagi, ważnej dla zdrowia. Aby przywrócić normalne funkcjonowanie naszego organizmu, należy dostarczyć wszystkich niezbędnych substancji i pozbyć się tych niepożądanych.

Formuła V3 polega na synergicznym działaniu trzech produktów Synergy ProArgi 9 Plus, PhytoLife oraz Mistify, mających działanie wspomagające i oczyszczające. Poznaj je:ProArgi-9+

Podstawowym składnikiem ProArgi 9 Plus jest L-arginina, grająca pierwsze skrzypce w wielu biologicznych funkcjach naszego ciała. Arginina przetwarzana jest w organizmie w sposób naturalny na tlenek azotu wpływający między innymi na elastyczność naczyń krwionośnych. Słodzony stewią, nie zawiera cukru.

Pozostałe składniki ProArgi 9+ uzupełniające działanie argininy:
 • cytrulina
 • witamina C
 • witamina B6, B9, B12
 • witamina D3
 • witamina K
 • resveratrol (wyciąg z czerwonego wina)
 • wyciąg z owocu granatu

Pojemność opakowania: 295 gramów (30 saszetek)PhytoLife

Najistotniejszym składnikiem PhytoLife jest chlorofilina (sól sodowo-miedziowa chlorofilu). Chlorofilina posiada silne alkalizujące właściwości na poziomie przewodu pokarmowego. Posiada też właściwości wiązania niebezpiecznych substancji chemicznych. W ten sposób sprzyja oczyszczaniu  z toksyn i usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. PhytoLife produkowany z lucerny siewnej i trawy jęczmiennej, jest skoncentrowanym żródłem chlorofilu „a” i  „b”.

Pozostałe składniki:
 • olejek miętowy
 • ekstrakt z lucerny
 • ekstrakt z jęczmienia
 • gliceryna roślinna

Pojemność butelki: 740 ml.
Mistify

Istotnym składnikiem Mistify jest jagoda Acai (Euterpe oleracea) zawierająca silne przeciwutleniacze, neutralizujące wolne rodniki, co zmniejsza stres oksydacyjny. Mistify jest również źródłem niezbędnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych, aminokwasów, antocyjanów i steroli roślinnych.

Pozostałe składniki:
 • borówka amerykańska
 • borówka czarna
 • czerwona malina
 • goji Berry
 • czerwone Winogrono
 • zielona Herbata
 • witamina B6

Pojemność butelki: 740 ml.

Żele Synergy

Suplementy diety w żelu:
 • Essential Greens - żelowa mieszanka zielonych warzyw i ziół
 • Omega-3 - wysokiej jakości kwasy tłuszczowe EPA, DHA i witaminy: A, D i E
 • Mistify - mieszanka jagód i innych owoców bogatych w antyoksydantyPozostałe produkty


System bezpiecznego odchudzania SLMsmart
Napój energetyczny z l-argininą e9
Element diety oczyszczającej Body PrimeZestaw oczyszczający MicroBiome Purify Kit złożony z 5 produktów: Biome DT, Biome Shake, Biome Actives, Body Prime i ProArgi-9+.

7 komentarzy:

 1. Bardzo dobra, rzetelna firma i bardzo dobre produkty, cieszące się od wielu lat znakomitą opinią praktycznie na całym świecie. Na pewno warto podjąć współpracę z Synergy, bo ma bardzo atrakcyjny plan wynagradzania, w zasadzie nieporównywalny z innymi. Wspólny biznes nie wymaga nakładów, a jeśli tylko mamy choć trochę smykałki do handlu, pierwsze pieniądze zarobimy naprawdę szybko. Warto też wspomnieć, że żeby zarabiać z Synergy Worldwide, nie trzeba nawet rejestrować działalności gospodarczej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam zwłaszcza ProArgi 9 Plus. Moim zdaniem - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Synergy Worldwide daje naprawdę świetne możliwości zarabiania. Ma bardzo elastyczny plan marketingowy, pozwalający zarabiać zarówno na tworzeniu grupy dystrybucyjnej jak i na bezpośredniej sprzedaży produktów. Dobry opis możliwości biznespwych jest na http://synergyclub.pl w zakładce Współpraca lub w świetnum poście z tej samej strony: http://www.synergyclub.pl/2015/09/zostan-partnerem-i-rozpocznij-wspoprace.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Firma uczciwa, dobre prowizje i jeszcze lepsze produkty. Stabilna pozycja w MLM na świecie od prawie 20 lat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Produkty Synergy cieszą się znakomitą, nieposzlakowaną opinią na całym świecie. Sama firma również uważana jest za w 100% uczciwą w rozliczeniach ze swoimi dystrybutorami. Ja sam współpracuję z nią od 4 lat i nigdy nie miałem z niczym najmniejszych problemów. Prowizje zawsze są w terminie na koncie, biuro obsługi i system wysyłkowy funkcjonują znakomicie. I wiem, co mówię, bo działałem w innych frmach, gdzie było bez porównania gorzej.
  Jeśli masz trochę handlowej smykałki, jesteś wytrwały i myślisz pozytywnie, zaangażuj się w Synergy, na pewno będziesz zadowolony! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna firma, moim zdaniem przekrojowo najlepsza na polskim rynku MLMów. Ma BARDZO dobry plan marketingowy, m.in. z unikalną prowizją MegaMatch (wypłata równowartości zarobku zasponsorowanych osób dla ich sponsora). Pakiety startowe są w przyzwoitej cenie - około tysiąc złotych i zawierają produkty w cenach hurtowych, więc łatwo można je odsprzedać z zyskiem. Synergy Worldwide jest naprawdę wyjątkowe pod wieloma względami i daje się z nim współpracować latami. Wiem, bo sama współpracuję i znam kilka innych, bardzo zadowolonych z długofalowej współpracy osób.

  OdpowiedzUsuń
 7. Synergy to najlepsze suplementy, najlepiej skomponowane i dobrane składniki pod kątem zdrowia układu sercowo naczyniowego. Zestaw V3 nie ma sobie równych. Potwierdzi to każdy, kto go wypróbuje. Zresztą niezadowolonym firma zwróci pieniądze. Polecam!

  OdpowiedzUsuń