e9

Napój energetyczny z argininą

E9 Synergy Energy Drink ma za zadanie podnieść w zdrowy, naturalny sposób nasz poziom energii. Osiągniemy to dzięki guaranie, aminokwasom, i witaminom grupy B.

Nasza codzienność wypełniona jest nieustającą aktywnością, wymagającą ciągłej uwagi. To wyczerpuje przedwcześnie naszą energię. Życie jest coraz ruchliwsze, rozmaite wymagania coraz wyższe, rośnie więc codzienne zapotrzebowanie energetyczne.

Ludzie zmuszeni są do stosowania napojów energetycznych. Niestety są to najczęściej napoje niezdrowe. Nie dostarczają lub dostarczają zbyt mało składników odżywczych, za to ładują ciało zbędnymi cukrami i sztuczną kofeiną. Stosowanie takich napojów często prowadzi do "gwałtownych załamań" organizmu.

E9 Energy Drink dostarcza naturalnej energii, pochodzącej ze zdrowych źródeł. Wchodząca w jego skład L-arginina połączona z mocną dawką innych aminokwasów, naturalnej kofeiny z guarany, ekstraktów ziół i dobranym zestawem witamin z grupy B pomoże każdemu wyjść ze stanu niedoboru energetycznego i zapewni organizmowi odżywienie wzmacniające i sprzyjające utrzymaniu właściwego poziomu energii.

Wysokoenergetyczna a przy tym niskokaloryczna formuła napoju e9 gwarantuje dostarczanie energii przez kilka godzin i następnie stopniowe opadanie poziomu energii bez odczucia nagłego załamania.

O dowolnej porze, kiedy zajdzie potrzeba koncentracji, bycia czujnym i pobudzonym, przygotuj i wypij e9 a z pewnością poczujesz szybki, długotrwały efekt energetyzujący. Ucieszy Cię smak pina colady, niosący zasilenie na wiele godzin.

* Powyższe oświadczenia nie były ocenione przez FDA. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom.


Co daje E9?
  • Dostarcza trwałej, zdrowej energii bez zbędnych kalorii,
  • Dołącz korzyści prozdrowotne L-argininy,
  • Poprawia oba poziomy energii: psychiczny i fizyczny,
  • Sprzyja utrzymaniu koncentracji, poprawie pojemności poznawczej i wydajności fizycznej,
  • Pobudza naturalną zdolność organizmu do produkcji energii,
  • Ma doskonały smak Pina Colady..


Dawkowanie

Wsyp 1 saszetkę do szklanki wody. Wymieszaj lub wstrząśnij do całkowitego rozpuszczenia.
Sugerowana dawka to 1 saszetka dziennie.

UWAGA: Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz pewne uwarunkowania zdrowotne, skonsultuj stosowanie produktu z lekarzem. Nadmiar kofeiny może powodować drażliwość, bezsenność, nerwowość i przyspieszone bicie serca. Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.


Skład produktu

Zastrzeżona mieszanka:
inulina, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana), mieszanka aminokwasów (l-arginina, l-tauryna, l-lizyna, l-glutamina, l-glicyna l-tyrozyna, l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina), ekstrakt z liści yerba mate,  kora wierzby białej, wyciąg z zielonej herbaty liściastej , ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, wyciąg z korzenia maca, koncentrat Acai, wyciąg liści aloes vera.

Pozostałe składniki:
naturalne aromaty,  kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, kwas jabłkowy, ekstrakt z liści stewii (Stevia rebaudiana),  naturalny słodzik cytrusowy, barwnik naturalny.
Etykiety: e9, energy, synergy, drink, napój energetyczny, cena, sklep .