WSPÓŁPRACA


Znanych jest mnóstwo przypadków firm szybko wybijających się w branży marketingu sieciowego, a potem równie szybko ogłaszających upadłość. Synergy WorldWide jest firmą stabilną finansowo. Od ponad dwunastu lat odnosi międzynarodowe sukcesy. Ponadto firma jest partnerem Nature's Sunshine Products - jednej z najlepszych firm funkcjonujących na rynku od ponad 37 lat. Taką stabilność należy koniecznie uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o współpracy z wybraną firmą.

Synergy składa się z elitarnych naukowców, dbających o badania, rozwój i kontrolę jakości produktów. Oznacza to, że klient otrzymuje produkty o wyjątkowej formule i w najlepszej jakości. Flagowe produkty wchodzące w skład zestawu Vital3 stanowią fundament zdrowotny dla ludzkiego organizmu, zwiększają jego odporność, a także wspomagają funkcjonowanie układu krążenia.

Kolejnym powodem, dla którego warto współpracować z Synergy jest jedyny w swoim rodzaju plan wynagradzania Mega-Match. Żaden inny plan nie gwarantuje tak wielu sposobów na zarabianie. Ponadto dystrybutorzy w poszczególnych krajach należą do tej samej kadry sprzedającej, dlatego ich grupowa sprzedaż wpływa na wysokość Twojej prowizji. Synergy wypłaca prowizje na wszystkich poziomach, a więc istnieje możliwość sponsorowania osób w dowolnym miejscu organizacji — tak, aby było to jak najkorzystniejsze i dla nich i dla Ciebie.

Warto już teraz przyłączyć się do Synergy WorldWide i zobaczyć, jakie korzyści daje praca w tak aktywnie rozwijającej się firmie.

Ważny plik do pobrania:
MEGA-MATCH - plan wynagrodzenia